„Wiosenne Nutki” – szkolenie dla nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej.

19 lutego  na sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks Jana Długosza odbyły się warsztaty muzyczno-teatralne pt. „Wiosenne Nutki” zorganizowane przez Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem”, na których  gościliśmy nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej z Włocławka i okolic.

Celem spotkania było zarówno doskonalenie i poszerzanie wiedzy merytorycznej, jak też wzbogacenie warsztatu pracy nauczyciela.

Szkolenie poprowadziła instruktor zajęć muzyczno- teatralnych pani mgr Monika Kluza z Krakowa.

„Wiosenne Nutki” – to warsztaty edukacji artystycznej, na których uczestnicy mogli poznać zbiór autorskich piosenek i zabaw rytmicznych autorstwa pani instruktor o tematyce wiosennej, instrumentacje do wykorzystania na różne uroczystości oraz układy taneczne i ruchowe z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów.

Serdecznie dziękujemy Księdzu Dyrektorowi Jackowi Kędzierskiemu za udostępnienie sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im ks. Jana Długosza, Pani Wicedyrektor Paulinie Kłonowskiej, pracownikom przedszkola za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia, wszystkim gościom i uczestnikom szkolenia za przybycie, mile spędzony czas oraz wspólną naukę.

Paulina Makowska

Ewelina Rutkowska

 

Skip to content