„Wylogowani” realizują projekt „Zwolnieni z Teorii”

Cześć!

Nazywamy się ,, Wylogowani” i w ramach projektu ,,Zwolnieni z Teorii” tworzymy zespół w składzie: Magdalena Kochanowska, Julia Gutowska, Olga Krużyńska, Aleksandra Lewandowska, Krzysztof Naraziński i Jakub Czajkowski. Możliwe, że znacie nas ze szkolnych korytarzy, ale mogliście nie słyszeć o naszej działalności. Poprzez kampanię społeczną staramy się uświadomić naszym rówieśnikom zagrożenia, które kryje w sobie Internet. Pokazujemy, że oprócz licznych zalet ma on także wady.  Nasz projekt ma na celu zapobieganie uzależnieniom od telefonów i innych urządzeń mobilnych oraz propaguje życie bez nadmiernego korzystania z tych cudów epoki, byśmy nie byli więzieniami swoich smartfonów i potrafili dostrzegać piękno otaczającego nas świata. Nasza praca jest skierowana głównie do osób młodych, które większość swojego czasu spędzają w sieci, jednak problem ten dotyczy całego społeczeństwa XXI stulecia bez względu na wiek. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością i odwiedzenia naszej strony na Facebooku.

Aleksandra Lewandowska 

 

Skip to content