Dzień Kobiet w przedszkolu.

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych.

Chłopcy z każdej z grup zadbali o to, by ich koleżanki poczuły się wyjątkowo i szczególnie. Po śniadaniu w każdej grupie dzieci próbowały odpowiedzieć na pytanie dotyczące dzisiejszego święta – Dnia Kobiet. Dzieci doskonale znały odpowiedzi, a ponadto bez problemu podawały pomysły, jak można sprawić, by dziewczynki i wszystkie panie poczuły się w tym dniu wyjątkowo. Chłopcy podając swoje pomysły nie zapomnieli również o swoich najbliższych kobietach – mamach i siostrach. Po podaniu pomysłów na to jak umilić paniom ten dzień dzieci stwierdziły, że nie tylko podarunki sprawiają przyjemność, ale również drobne gesty i uczynki.

Następnie dzieci wzięły udział w niesamowitym pokazie „Baniek mydlanych”. To wyjątkowe widowisko i okazja, aby poczuć radość, zachwyt.

Prezentowane były mydlane pęcherzyki duże i małe, uwalniający się dym, ogniste płomienie, długie bańkowe pociągi. Do zabawy zostały zaproszone chętne dzieci, które mogły wejść do ogromnej bańki.

Dzień Kobiet upłynął w przedszkolu radośnie i sympatycznie, pozostawiając uśmiech na twarzach i radość w oczach przedszkolaków, a zwłaszcza naszych małych kobietek.

Justyna Paczkowska

Skip to content