„Kobieta ponad wszystko” – program słowno-muzyczny w internacie

W dniu 8 marca 2018r. by docenić i sprawić przyjemność wszystkim paniom i koleżankom, męska część internatu tradycyjnie już przygotowała okolicznościowy montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Kobiet.

W pięknie udekorowanej na tę okoliczność stołówce, wychowankowie wraz z wychowawcą i księżmi prefektami, z przymrużeniem oka ale i dużym zaangażowaniem przedstawili program, w którym zostały ukazane różne wizerunki kobiet.

Atmosferę i nastrój okolicznościowego spotkania podkreślała oprawa muzyczna, którą przygotował wychowanek Grzegorz Murawski. W role prowadzących, kolejny już raz, zaangażowali się: Paweł Olakowski i Piotr Mroczkowski.

Mamy nadzieję, że spotkanie dostarczyło naszym drogim paniom i koleżankom wielu wrażeń. Życzymy wszystkim kobietom, by każdego dnia ukazywały swój piękny uśmiech, aby rozlewały swój czar, rozjaśniały mrok oraz promieniały blaskiem swego piękna, czułości i wrażliwości.

Mateusz Halik
Dariusz Goldewicz

Skip to content