VII Warsztaty Wodzirejów i Tancerzy Lednica 2000

W dniach 16 – 18.03.2018r. grupa uczniów i absolwentów Zespołu Szkół Katolickich im. ks. J. Długosza we Włocławku pod opieką p. Dariusza Goldewicza uczestniczyła w warsztatach Tancerzy i Wodzirejów Lednica 2000.

Warsztaty zgromadziły szerokie grono wodzirejów, animatorów tańca, tancerzy, księży, siostry i braci zakonnych, katechetów oraz wszystkich, którzy chcą zatańczyć na kolejnej LEDNICY 2018 r. podczas XXII Spotkania Młodych LEDNICA 2000.

Wraz z innymi tancerzami uczyliśmy się nowych kroków tanecznych i choreografii, ale również utrwalaliśmy to, co już potrafimy z lat ubiegłych. Ponadto uczestniczyliśmy w codziennej Eucharystii, jutrzniach oraz konferencjach; jak zawsze było dużo ciężkiej pracy, ale i radości ze wspólnego spotkania.

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tym wspaniałym religijnym wydarzeniu nad Lednicą w pierwszą sobotę czerwca. W tym roku hasło zamyka się w słowie „JESTEM”. Do zobaczenia 2 czerwca na Polach Lednickich!

Dziękujemy bardzo ks. dyrektorowi Jackowi Kędzierskiemu i ks. prefektowi Marcinowi Lewandowskiemu za umożliwienie nam, już po raz kolejny, udziału w przygotowaniach do tego wydarzenia.

Alicja Perlińska kl. III C
Daria Kowalewska kl. III C

Fot. D. Goldewicz

Skip to content