Strzeleckie puchary licealistów

W dniu 16.03.2018 roku odbyły się pierwsze zawody  z cyklu Szkolnej Ligi Strzeleckiej, organizowane przez  LOK we Włocławku. Zespół Szkół Katolickich reprezentowały drużyny chłopców i dziewcząt w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. W klasyfikacji drużynowej – konkurencja: karabin pneumatyczny nasze dziewczęta zajęły I miejsce, natomiast chłopcy zajęli II miejsce. W klasyfikacji indywidualnej – konkurencja: karabin pneumatyczny –  III miejsce zajęła Agnieszka Augustyniak z klasy III A LO.

Drużyna dziewcząt LO: Agnieszka Augustyniak III A, Ewa Budzińska III B, Kinga Lewandowska II B, Oliwia Wieszczyczyk II B, Aleksandra Grzesikowska II B.

Drużyna chłopców LO: Łukasz Posłuszny II A, Bartłomiej Łukaszewski II A, Gabriel Rosiński IIA,      Kacper Macieja II B, Oskar Stroisz I B.

Wielkie gratulacje!

Trener : Krzysztof Łodygowski

Skip to content