“Kiermasz wielkanocny” w naszej szkole

W tradycji naszej szkoły zapisało się już kilka charakterystycznych wydarzeń. Jednym  z nich jest z pewnością „Kiermasz wielkanocny”, który odbył się w dniach 21.03 – 23.03.2018r. W piątek 23.03.2018 r. dzięki zaangażowaniu uczniów odbył się kiermasz ciast.

Poprzedzające kiermasz dwa tygodnie obfitowały w ciężką pracę włożoną w przygotowania. Uczniowie, przy wsparciu rodziców w domach, na zajęciach świetlicowych, a także podczas zajęć w szkole tworzyli ozdoby wielkanocne, które sprzedawano podczas kiermaszu. Wiele pracy i zaangażowania kosztowało również przygotowanie „Słodkiej kawiarenki”, w której można było nabyć rozmaite wypieki przygotowane przez uczniów.

Wszystkie te wysiłki opłaciły się, ponieważ tegoroczny „Kiermasz wielkanocny” bez wątpienia można zaliczyć do udanych.

Głównym celem „Kiermaszu wielkanocnego” była integracja całej społeczności szkolnej. Niezależnie od tego, jaka kwota ostatecznie została zebrana, najważniejsze jest to, że każdy w jakimś stopniu zaangażował się w organizację „Kiermaszu wielkanocnego”. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania kiermaszu oraz tym, którzy zakupili własnoręczne ozdoby oraz domowe wypieki.

Nie obyło się bez konkursu wielkanocnego na najładniejszą ozdobę wielkanocną. Wpłynęło bardzo dużo prac. Jury miało bardzo trudne zadanie.

Oto wyniki konkursu:

W kategorii kl. 4-6

  • I miejsce – Konrad Felińczak kl. 4 a
  • II miejsce – Aleksandra Kurzępa kl. 4 a
  • III miejsce – Oliwia Skrzypińska kl. 5 a
  • III miejsce – Aleksander Perliński kl. 4 c
  • Wyróżnienie otrzymali: Jakub Kępski kl. 5b oraz Martyna Lewandowska kl. 5a .

W kategorii II –III gimnazjum

  • I miejsce – Julia Rawska kl. IIe
  • II miejsce – Aleksandra Wróbel kl. IIe
  • III miejsce – Amelia Żaglewska kl. IIc
  • III miejsce – Maja Hajczuk kl. IId
  • Wyróżnienie otrzymały: Nikola Bogusławska kl. IIc oraz Anna Antosik IIe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Paulina Iwańska
Sandra Iwańska
Jakub Zemlak

Skip to content