Otwarta lekcja chemii dla kandydatów do naszej szkoły

W piątek, 20 kwietnia 2018 roku o godz. 15:30 oraz o 17:00, w pracowni chemicznej odbędą się otwarte lekcje chemii dla kandydatów do naszego liceum oraz siódmej klasy szkoły podstawowej. Obie lekcje przygotuje i przeprowadzi nauczyciel chemii w Długoszu – Konrad Trokowski.

Na lekcję o 15:30 zapraszamy wszystkich uczniów klas szóstych szkół podstawowych wraz z rodzicami, którzy myślą o zapisaniu swoich dzieci do siódmej klasy w Długoszu. Celem otwartej lekcji jest prezentacja zaplecza naukowo-dydaktycznego pracowni chemicznej oraz atmosfery panującej podczas zajęć.

Na lekcję o 17:00 zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjów chętnych do podjęcia nauki w pierwszej klasie naszego liceum. Lekcja ta będzie dostosowana do programu rozszerzonego i zdecydowanie wykroczy poza materiał realizowany w gimnazjum.

Na obu lekcjach obecni będą przedstawiciele licznych laureatów i finalistów konkursów chemicznych, którzy opowiedzą, w jaki sposób przygotowujemy się do osiągania takich sukcesów.

Zgłoszenia na obie lekcje otwarte przyjmuje prowadzący zajęcia pod adresem mailowym: konrad.trokowski@zskdlugosz.pl Istnieje także możliwość zapisania się na lekcję otwartą podczas Drzwi Otwartych 11 kwietnia, na które również serdecznie zapraszamy!

Skip to content