Konkurs „8 Wspaniałych”

29 marca 2018 r. w Urzędzie Miasta Włocławek odbyła się uroczysta gala podsumowująca VIII edycję Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,8 Wspaniałych”, którego celem jest promowanie wolontariatu wśród młodych ludzi. Konkurs prowadzony jest w dwóch etapach. W I etapie na szczeblu lokalnym powołana komisja konkursowa prowadzi indywidualne przesłuchania zgłoszonych wolontariuszy, spośród których wybiera ,,8 Wspaniałych” oraz jednego reprezentanta, który reprezentuje nasze miasto Włocławek w II etapie konkursu na szczeblu ogólnopolskim.

W tegorocznej edycji konkursu naszą szkołę reprezentowała następująca grupa wolontariuszy: Anna Antosik IIa, Aleksandra Greśkiewicz IId, Patrycja Nowakowska IId, Klaudia Wilińska IId, Sara Jabłońska IB, Rafał Wierszyło IIa, Kacper Antosik IA, Jakub Oleradzki IB.

W tym roku przyznano siedem wyróżnień w kategorii „Ósemka”, które otrzymał Jakub Oleradzki z kl. IB LO, zaś w gronie laureatów znalazły się Sara Jabłońska (IB LO) oraz Klaudia Wilińska (IId GIM.).

Gratulujemy naszym wolontariuszom oraz zachęcamy innych do angażowania się w działalność dobroczynną na rzecz osób potrzebujących.

Sandra Iwańska,
Paulina Iwańska,
Jakub Zemlak

Skip to content