Maciej Chlebny laureatem Olimpiady Wiedzy Technicznej!!!

Bardzo miłe wiadomości dotarły do nas: Maciek Chlebny, uczeń klasy IIIA LO, uzyskał zaszczytny tytuł laureata XLIV Olimpiady Wiedzy Technicznej!

Ogromny wysiłek, jaki Maciek włożył w przygotowanie do tej olimpiady, przyniósł dobre owoce! Materiał, jaki obejmuje olimpiada, znacznie przekracza zakres fizyki nauczanej w liceum. Czas poświęcony na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności zwróci się z pewnością w przyszłości podczas studiowania na kierunkach technicznych. Każda uczelnia techniczna pragnie mieć w swoim szacownym gronie studentów właśnie laureatów OWT! Dziękujemy serdecznie Maćkowi za godne reprezentowanie naszej szkoły we wszystkich konkursach fizycznych, jakie odbywały się na przestrzeni sześciu lat od klas gimnazjalnych poczynając. Maciek zawsze zdobywał na nich trofea! Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

Grzegorz Matusiak

Skip to content