Sukcesy przedszkolaków

W sobotę  22. 04. 2018 r w Szkole Podstawowej nr 12 we Włocławku  po raz dwunasty odbył się Festiwal Piosenki Ekologicznej i Przyrodniczej skierowany dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym .

Celem imprezy było popularyzowanie aktywności muzycznej, promocja uzdolnionych dzieci, okazja do rozwijania talentów od najmłodszych lat oraz możliwość wystąpienia przed publicznością na scenie muzycznej.

Dzieci, swymi występami przekazały zgromadzonej publiczności maksimum swoich umiejętności, płynącej z serca szczerości i radości. Dzięki temu przez cały czas trwania przesłuchań panowała sympatyczna, ciepła i miła atmosfera wśród wszystkich osób zgromadzonych na festiwalu.

Szkołę Długosza reprezentowały przedszkolaki w osobach Andrzeja Kwiatkowskiego  i  Samuela Morawskiego  z grupy 6-latków . Mimo, iż konkurencja była duża, poziom umiejętności wokalnych wysoki, Andrzej za solowe wykonanie piosenki „Tęczowy bal” zdobył I miejsce, natomiast Samuel zaśpiewał utwór pt. „Ziemia, wyspa zielona” i otrzymał III miejsce.

Dziękujemy Andrzejowi i Samuelowi, naszym Małym Artystom  za udział w konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Makowska

 

Skip to content