Kolejne sukcesy strzeleckie

W dniu 23.04.2018 roku odbyły się drugie potyczki strzeleckie z cyklu Szkolnej Ligi Strzeleckiej, organizowane przez  LOK we Włocławku. Zespół Szkół Katolickich reprezentowały drużyny chłopców i dziewcząt w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

klasyfikacji drużynowej – konkurencja: karabin pneumatyczny nasze dziewczęta zajęły II miejsce. Chłopcy również zajęli II miejsce.

klasyfikacji indywidualnej – konkurencja: karabin pneumatyczny kategoria dziewcząt – III miejsce zajęła Ewa Budzińska z klasy III B LO, a w kategorii chłopców III miejsce zajął Bartłomiej Łukaszewski z klasy II A LO.

Drużyna dziewcząt LO: Agnieszka Augustyniak IIIA, Ewa Budzińska IIIB, Kinga Lewandowska IIB, Emilia Wysocka IB.

Drużyna chłopców LO: Łukasz Posłuszny II A, Bartłomiej Łukaszewski II A, Gabriel Rosiński IIA,     Jakub Oleradzki I B, Oskar Stroisz I B.

Wielkie gratulacje!!!

Trener : Krzysztof Łodygowski

Skip to content