Motylki i Biedronki na wycieczce w Brzozie Toruńskiej

Dnia 10 maja 2018 r. grupa „Biedronki” i „Motylki” wraz z opiekunami odwiedziła gospodarstwo agroturystyczne w Brzozie Toruńskiej.
Naszym celem było aktywne spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu zwierząt i przyrody.
W czasie pobytu obserwowaliśmy mieszkające tam zwierzęta. Niektóre z nich mogliśmy głaskać i karmić sianem. Korzystaliśmy z wielu atrakcji tj. jazda na rowerze, strzelanie do celu. Do naszej dyspozycji były również dmuchana zjeżdżalnia, hamaki, trampoliny i huśtawki, przejażdżka wozem i kucami. Przygotowano dla nas ognisko, w którym piekliśmy kiełbaski.
Po wielu godzinach wspaniałej zabawy wróciliśmy do domu. Byliśmy bardzo zmęczeni, ale ogromnie zadowoleni z wyjazdu. To był cudowny dzień. Nawet pogoda spisała się na medal!

Justyna Paczkowska

Paulina Makowska

 

Skip to content