Wielki finał olimpiady „Zwolnieni z Teorii”

20 czerwca 2018 roku miał miejsce wielki finał ,,Zwolnionych z Teorii”, będący zwieńczeniem wielu projektów społecznych na terenie całej Polski. Nasza szkoła miała przyjemność odebrać na nim nagrodę za zajęcie 10. miejsca w kraju w rankingu ,,Szkół Kompetencji Przyszłości”, czyli placówek wspierających zaangażowanie społeczne i rozwój praktycznych umiejętności. Ranking jest tworzony w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie projektów społecznych ,, Zwolnieni z Teorii”. Podczas finałowej gali mieliśmy okazję wysłuchać wielu inspirujących przemówień znanych i szanowanych osób, takich jak np. pan pramier Jarosław Gowin czy założycielka Social Wolves, pani Paula Bruszewska. Była to także niepowtarzalna okazja do poznania mentorów, organizatorów oraz innych młodych ludzi tworzących projekty społeczne, chcących zmienić świat na lepszy. Z Warszawy wróciliśmy zmotywowani, zainspirowani, z ogromną ilością sił do dalszego działania. Chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować Panu Maciejowi Ziółkowskiemu, który był naszym opiekunem i wspierał wszystkie długoszackie zespoły podczas realizacji projektów społecznych. Mamy nadzieję że idea ,, Zwolnionych z Teorii” będzie się dalej rozwijać zarówno w Polsce, jak i w naszej szkole.

Aleksandra Lewandowska

nadawca: Lewandowska Aleksandra (Uczeń, klasa: 1A)
czas wysłania: czwartek, 21 czerwca 2018, godzina 16:12:05
czas przeczytania: czwartek, 21 czerwca 2018, godzi

Skip to content