„Jak to miło siedzieć w trawce, i spoglądać, jak latawce leciutko bujają, wysoko fruwają, w błękicie znikają[…]”

Dnia 29.06.2018r. dzieci z grupy najmłodszej pożegnały swój pierwszy rok w przedszkolu. Z tej okazji przygotowały  występ artystyczny, na który zabrały kolorowe latawce, bowiem razem z piosenką, przy akompaniamencie pianina, poleciały na zieloną łąkę, modrą, piękną rzekę, by tam odpocząć po całym roku poczynionych postępów i delektować się zapachem lata.

Dzieci popisały się śpiewem, grą  na dzwonkach sztabkowych oraz tańcem. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom za poczynione postępy, wspólne gry i zabawy oraz książeczkę, natomiast cała grupa klocki Lego Education „Build me Emotions”. Brawa i uśmiechy na twarzach rodziców oraz wychowawczyń potwierdziły, że dzieci osiągnęły swój kolejny sukces.

Karolina Szałek

Skip to content