Niespodziewani goście w przedszkolu

6 września 2018r przedszkolaków z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” odwiedzili niespodziewani goście – Myszka Miki oraz Król Julian. Reakcje maluchów na widok znanych postaci z bajek były bardzo różne. Dzieci były z pewnością zaskoczone, ale też bardzo szczęśliwe.

Myszka Miki przyniosła przedszkolakom słodki poczęstunek, za który dzieci podziękowały wspólnym tańcem oraz piosenką. Dla naszych wychowanków była to ogromna atrakcja, maluchy świetnie się bawiły, czuły się wyróżnione, a ich uśmiechnięte buzie były tego najlepszym dowodem. Zabawa z bajkowymi postaciami na wesoło rozpoczęła nowy rok przedszkolny.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Anecie Wszelak – właścicielce Centrum Zabaw Rio we Włocławku za udostępnienie rekwizytów oraz  profesjonalnych strojów.

Ewelina Rutkowska

Paulina Makowska

 

 

Skip to content