Aleksandra Lewandowska wyróżniona tytułem „Najlepszego technologa” w XXXIV Konkursie Chemicznym Politechniki Warszawskiej

Aleksandra Lewandowska z klasy IIA naszego liceum, najlepiej poradziła sobie z zadaniem technologicznym XXXIV Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej spośród wszystkich uczniów startujących w finale tego konkursu i zdobyła wyróżnienie „Najlepszego technologa”. To kolejny chemiczny sukces Oli, która już od gimnazjum wykazuje szczególne uzdolnienia i zainteresowanie chemią.

Poziom XXXIV Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej co roku jest bardzo wysoki, ale my lubimy stawiać sobie ambitne cele. Dzięki uzyskanemu wyróżnieniu, Ola Lewandowska może podjąć studia na każdym kierunku Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Zdobyła także maksymalną liczbę punktów z chemii w rekrutacji na kierunki innych wydziałów PW, gdzie chemia jest przedmiotem punktowanym.

W XXXIV Konkursie Chemicznym Politechniki Warszawskiej tytuł finalisty zdobył także Krzysztof Naraziński (IIA liceum). Serdeczne gratulacje!

Konrad Trokowski

Skip to content