Projekt „Smile in Style”

Smile in Style to projekt realizowany w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Do grupy, która go stworzyła, należą: Julia Gutowska, Aleksandra Łącka, Igor Deptulski oraz Adam Balcerak – uczniowie naszego liceum. Na czym polega cała inicjatywa? Problemem społecznym, który znaleźliśmy, był brak uśmiechu na twarzach Polaków. Po zagłębieniu się w temat okazało się, że uśmiech uznawany jest w Polsce za coś nienormalnego. Postanowiliśmy to zmienić! Aby dotrzeć do jak największej liczby osób, działaliśmy nie tylko stacjonarne, ale także przez Internet. Na naszym kanale youtubowym można znaleźć serię pt. „Co sprawia, że się uśmiechasz?”, w której ludzie opowiadają o swoich powodach do uśmiechu. W naszym mieście trudno nie zauważyć plakatów projektu. Od razu w oczy rzuca się ich żółty kolor! Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na Facebooka Smile in Style https://www.facebook.com/smileinstyle0/

Ola Łącka

Skip to content