Laureat i dziesięcioro finalistów Konkursu Chemicznego “Wygraj indeks” Politechniki Gdańskiej

Rafał Brzeziński (IIIC) jako jedyny licealista z Włocławka został laureatem Konkursu Chemicznego “Wygraj indeks” Politechniki Gdańskiej i zdobył indeks na tę uczelnię. Pozostali długoszacy w liczbie dziesięciorga wywalczyli równie zaszczytne tytuły finalistów. Etap finałowy “Wygraj indeks” PG odbył się w minioną sobotę, 30 marca, w Auditorium Novum Politechniki Gdańskiej.

Tytuł laureata Konkursu Chemicznego “Wygraj indeks” Politechniki Gdańskiej: Rafał Brzeziński (IIIC, opiekun: Konrad Trokowski).

Tytuły finalistów tego konkursu zdobyli: Agata Balcerowska, Aleksandra Lewandowska, Krzysztof Naraziński, Kacper Kotkiewicz (wszyscy IIA, opiekun: Konrad Trokowski), Julita Orankiewicz (IIC, opiekun: Konrad Trokowski), Kamila Kopaczyk (IIIC, opiekun: Konrad Trokowski) oraz Karolina Smolińska, Klaudia Skrzypińska, Paulina Jakubczyk (wszystkie IIIA, opiekun: Małgorzata Jaskólska) i Mateusz Betke (IC, opiekun: Małgorzata Jaskólska).

Konrad Trokowski

Skip to content