III Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu

W sobotę 6 kwietnia 2019r w Choceńskim Centrum Kultury po raz trzeci odbył się  Konkurs Piosenki Wiosennej  skierowany dla przedszkolaków  z Włocławka i okolic.

Celem konkursu była aktywizacja kulturalna, doskonalenie różnych form amatorskiego śpiewania oraz rozbudzenie poszukiwań twórczych dzieci.

Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem” reprezentowały: Hanna Jarmuszewicz, Julia Jaroszewska-Cierpiał, Natalia Graczykowska.

Dzieci, swymi występami przekazały zgromadzonej publiczności maksimum swoich umiejętności, płynącej z serca szczerości i radości. Dzięki temu przez cały czas trwania przesłuchań panowała sympatyczna  i miła atmosfera wśród wszystkich osób zgromadzonych na konkursie.

Mimo, iż konkurencja była duża, Hania za solowe wykonanie piosenki „Maszeruje wiosna” w kategorii dzieci 4 letnich otrzymała II miejsce, natomiast Natalia zaśpiewała utwór pt. „Tęczowy bal” i w kategorii przedszkolaków 6 letnich także zdobyła  II miejsce.

Dziękujemy dziewczynkom, naszym Małym Artystkom za udział w konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Makowska

Skip to content