Gala laureatów konkursu “Bieg po indeks” – Koszalin

5 kwietnia nasi laureaci: Goleniewski Dominik oraz Walczak Jakub pod opieką Pana Dariusza Goldewicza udali się w daleką podróż do Koszalina.

Nasi uczniowie – podczas gali finałowej, która odbyła się w Urzędzie Miasta Koszalina – otrzymali z rąk Rektora Politechniki Koszalińskiej pamiątkowe dyplomy upoważniające do wstępu w szeregi studentów uczelni oraz nagrody rzeczowe. Jednocześnie nasza szkoła w dowód uznania otrzymała pamiątkowy puchar oraz kolejną drukarkę 3D – w roku 2017 otrzymaliśmy także w tym konkursie drukarkę typu 3D.

Dziękujemy Panu Darkowi za zapewnienie opieki podczas podróży oraz za piękne fotografie upamiętniające to wydarzenie.

Gratulujemy laureatom i niech to będzie dobra prognoza przed egzaminem maturalnym.

Paweł Gmys

Skip to content