Medale i puchar finału wojewódzkiego “Licealiady”

5 kwietnia 2019 roku odbyły się Finały Wojewódzkie Licealiady  w Drużynowych Biegach Przełajowych. Licealistki Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza  zanotowały wielki sukces sportowy, zajmując III miejsce – brązowe medale i puchar wśród najlepszych drużyn województwa kujawsko – pomorskiego. Na podkreślenie zasługuje fakt, że drugi rok z rzędu udało się uzyskać taki wynik, na który cała startująca szóstka zapracowała zgodnie z ideą biegów drużynowych. Ten sukces  to dodatkowa mobilizacja na przyszłość, tym bardziej, że do drugiego miejsca zabrakło jednego punktu. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce i złoty medal wywalczyła bezkonkurencyjna Klaudia Kazimierska.

Nasze brązowe medalistki to: Klaudia Kazimierska  II A LO, Martyna Święcikowska I C LO, Wiktoria Haziak II C LO, Aleksandra Grzesikowska  III B LO, Oliwia Warszawiak I B LO, Patrycja Zaroślińska III A LO.

Wielkie gratulacje i życzenia dalszych sukcesów, które tak pięknie zapisują się na kartach historii naszej szkoły!!!

Trener : Krzysztof Łodygowski

Skip to content