Wyrusz z Długoszem w przygodę – piąty i ostatni dzień I turnusu półkolonii

Piątek, 28 czerwca był piątym i zarazem ostatnim dniem I turnusu półkolonii “Wyrusz z Długoszem w przygodę”. Głównymi punktami tego dnia były: wyjście do kina i uroczyste zakończenie naszych pięciodniowych zmagań.

Tradycyjnie po porannym śniadaniu odbyły się planowe zajęcia związane tym razem z matematyką. Uczestnicy podzieleni na pięć grup układali przeróżne figury z klocków, a następnie bawili się domino. Na godz. 11:00 wszyscy udaliśmy się do włocławskiego Multikina, aby obejrzeć film “Sekretne życie zwierząt domowych 2”.

Po projekcji wróciliśmy do szkoły na oficjalne, uroczyste zakończenie półkolonii. Wychowawcy grup: pani Sylwia Pietrzak, pani Paulina Iwańska, pani Sandra Iwańska, pani Daria Lewandowska i pan Jakub Kostrzewski wręczyli wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy i podarunki. Na koniec pani Sylwia Pietrzak z pomocą pana Konrada Trokowskiego dokonała losowania wśród uczniów biletów do kina oraz nagrodziła zwycięzców konkursów: czytelniczego i sprawnościowego.

Z wieloma uczestnikami spotkamy się także na drugim turnusie naszych półkolonii, który zaplanowany jest w dniach 19-23 sierpnia.

KT

fot. K. Jabłoński

Skip to content