Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem jest to Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do  zabawy przy piosenkach i zabawach muzyczno-ruchowych. Wspólne chwile wszystkich przedszkolaków  nie zdarzają się często, ale Dzień Przedszkolaka jest okazją do integracji całej społeczności przedszkolnej. Zwieńczeniem obchodów tego dnia był  poczęstunek w sali.

Wszystkich naszym przedszkolakom życzymy cudownych chwil spędzonych w przedszkolu wypełnionych zabawą i nauką, które płyną z tajemnic otaczającego nas świata.

Paulina Zygnerska

Magdalena Śmiałek

Katarzyna Hofman

Skip to content