Dzień Edukacji Narodowej 2019

„Dobra szkoła — to przede wszystkim mądra szkoła.
Niechaj w pracy wychowawczej wszyscy zaangażowani w nią ludzie
poczują się związani najpiękniejszym zadaniem
— zadaniem cierpliwego i pełnego spokojnej mądrości ukazywania dojrzewającym ludziom,
jak być człowiekiem naprawdę…”

Kardynał Karol Wojtyła


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, pomyślności w zdobywaniu nowych doświadczeń, wytrwałości oraz satysfakcji z tworzenia dobrej szkoły.

Z wyrazami wdzięczności za Państwa wkład w rozwój Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza

Dyrektor
ks. Jacek Kędzierski


 

Skip to content