„Jak bawić się z dziećmi, aby pokochały sport i muzykę ”- szkolenie dla nauczycieli

10 października 2019 r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks Jana Długosza po raz kolejny odbyły się  warsztaty muzyczno-teatralne zorganizowane przez Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem”, które poprowadziła pani mgr Monika Kluza. Na szkoleniu gościliśmy nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej z Włocławka i okolic.

„Jak bawić się z dziećmi, aby pokochały sport i muzykę ” – to warsztaty edukacji artystycznej, na których uczestnicy mogli poznać zbiór piosenek i zabaw rytmicznych o tematyce sportowo-zdrowotnej,  instrumentacje do wykorzystania na różne uroczystości oraz układy taneczne i ruchowe. Warsztaty prowadzone przez p. Monikę Kluzę wyróżniają się pośród innych szkoleń na rynku autorską muzyką, bogatym wachlarzem pomocy dydaktycznych oraz nowatorskimi propozycjami form pracy z dziećmi. Każdy uczestnik otrzymał stosowne zaświadczenie, szczegółowo opracowany konspekt, zawierający min. scenariusze uroczystości oraz płytę z wersjami instrumentalnymi i wokalnymi.

Serdecznie dziękujemy Księdzu Dyrektorowi Jackowi Kędzierskiemu oraz Wicedyrektorowi Księdzu Sebastianowi Tomczakowi za udostępnienie sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im ks. Jana Długosza, Panu Grzegorzowi Siedlaczkowi za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia, wszystkim uczestnikom szkolenia za obecność, mile spędzony czas oraz wspólną naukę.

Wiedzę zdobytą podczas tego szkolenia nauczyciele wykorzystają z pewnością  w swojej  pracy, aby jeszcze lepiej realizować powierzone im zadania.

Paulina Makowska

Skip to content