Natalia Graczykowska wyśpiewała I miejsce

25 października 2019 r. w Hali Sportowej w Baruchowie po raz trzeci odbył się Festiwal Piosenki Jesiennej skierowany dla dzieci w wieku przedszkolnym z powiatu włocławskiego.

Celem imprezy było popularyzowanie aktywności muzycznej, promocja uzdolnionych dzieci, okazja do rozwijania talentów od najmłodszych lat oraz możliwość wystąpienia przed publicznością na prawdziwej scenie muzycznej.

Dzieci swymi występami przekazały zgromadzonej publiczności maksimum umiejętności, płynącej z serca szczerości i radości. Katolickie Publiczne Przedszkole ”Pod Aniołem Stróżem” reprezentowała Natalia Graczykowska z grupy 6-latków. Mimo, iż konkurencja była duża, poziom umiejętności wokalnych wysoki, Natalka za solowe wykonanie piosenki „Jesień, jesień, jesień” zdobyła I miejsce.

Dziękujemy naszej Małej Artystce za udział w konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ewelina Rutkowska

 

Skip to content