Słoneczka i Sówki z wizytą u Pana Prezydenta

30 października 2019 r. przedszkolaki  z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” wybrały się z wizytą do Prezydenta Miasta Włocławka Pana Marka Wojtkowskiego.

Podczas spotkania dzieci zwiedziły gabinet Pana Prezydenta oraz Urząd Miasta. Pan Prezydent opowiadał przedszkolakom o swojej pracy. Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze wypełnionej licznymi pytaniami kierowanymi do Prezydenta. Dla naszych przedszkolaków była to niepowtarzalna okazja, by przyjrzeć się z bliska miejscu pracy najważniejszej osoby w mieście. Mali goście wyrazili chęć pełnienia funkcji prezydenta miasta, a nawet kraju w przyszłości. Największą  atrakcją dla maluchów była możliwość zasiadania w fotelu prezydenta i zrobienia zdjęcia.

Serdecznie dziękujemy Panu Prezydentowi oraz wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego za wyrozumiałość oraz ciepłe i miłe przyjęcie.

Paulina Makowska

Skip to content