Wychowankowie internatu z gościnnym występem w Zbrachlinie

W środę 30.10.2019 r. młodzież naszego internatu, pod opieką pani Anety Wąsik, udała się do zaprzyjaźnionego Zespołu Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zbrachlinie, by przedstawić tam  przygotowany spektakl „Pamiętajcie o świętości”.

Wychowankowie uczestniczyli też w Balu Wszystkich Świętych, na którym włączyli się do radosnej, chrześcijańskiej zabawy, pokazując młodszym kolegom i koleżankom, że dobra zabawa jest możliwa zawsze – nawet przy chrześcijańskiej muzyce. Dążenie do świętości to zadanie dla nas wszystkich i nie jest wcale takie łatwe. Przykład naszych świętych orędowników, którzy wspomniani zostali w czasie spektaklu, daje nam nadzieję, że czasem proste, skromne życie, pełne dobrych uczynków, wytrwałej modlitwy i umiłowania Jezusa Chrystusa daje nam szansę, by do tej świętości się zbliżać.

Wyjazd ten był doskonałą okazją do promowania naszej szkoły, jako szkoły propagującej dobre wartości.

Agnieszka Lasota-Staszak – wychowawca internatu

Skip to content