Przedszkolaki świętują Dzień Pluszowego Misia

W poniedziałek 25 listopada 2019 r. przedszkolaki z Katolickiego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi przyjaciółmi – misiami. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce, piniatę, degustację misiowych ciasteczek oraz pokaz baniek mydlanych. 

Na tę specjalną okazję maluchy przygotowały wiersze, które wyrecytowały przed przedszkolną publicznością. Cała zabawa zakończyła się wspólnym poczęstunkiem – wspaniałym, pysznym tortem w kształcie misia. Ciekawą atrakcją była też przygotowana przez panie nauczycielki fotobudka misiowa, w której dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie.

Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu Kaczmarkom – rodzicom Ksawerego oraz pracownikom Restauracji Podgrodzie za przygotowanie dla dzieci przepięknego, pysznego tortu.

Paulina Makowska

Skip to content