Lampion prowadzący do Jezusa

Grudzień to czas przygotowań do spotkania z Jezusem i do Jego Narodzin poprzez udział w roratach. Dzieci z naszego przedszkola z wielką radością i entuzjazmem wzięły udział w konkursie na wykonanie „Lampionu Adwentowego”. Lampiony zostały wykonane w domu przy pomocy całej rodziny. Zostały przygotowane z różnych materiałów: papieru, kartonu, słoika lub innego tworzywa, a następnie pięknie ozdobione i w końcu przyniesione do przedszkola. Prace konkursowe były kolorowe i bardzo różnorodne.  Przez dwa tygodnie upiększały korytarz przedszkolny.

Po burzliwych obradach komisji konkursowej prace dzieci zostały nagrodzone. W każdej grupie wiekowej zostały wybrane I, II, i III miejsca. Pozostałe prace zostały również nagrodzone. W sumie nagrodziliśmy 54 lampiony. Wszystkie dzieci otrzymały dyplom uczestnictwa w konkursie oraz prezenty. Z nagrodzonymi lampionami będziemy uczestniczyć w roratnich Mszach Świętych. Wielkie dzięki wszystkim za udział, zapraszamy do kolejnych konkursów.

Pozdrawiam s. Rut Zawadzka

Skip to content