Wycieczka klas 1b i 1c LO do Warszawy

W dniu 11.12.2019 klasa 1b i 1c LO pod opieką pani wicedyrektor Urszuli Brykalskiej oraz wychowawczyń – pani Pauliny Stężewskiej i pani Anny Waśkiewicz, udały się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem wycieczki było Muzeum Wojska Polskiego. Następnie uczniowie podziwiali dzieła sztuki znajdujące się w największym muzeum Warszawy- Muzeum Narodowym. Później nastąpiła chwila wytchnienia i czas na posiłek w Złotych Tarasach. Nie obeszło się bez podziwiania uroków starówki mieniącej się milionami światełek w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia. Długoszacy wykazywali się swoimi umiejętnościami jazdy na łyżwach na lodowisku w sercu miasta. Była też okazja na odwiedzenie Jarmarku Bożonarodzeniowego przy Zamku Królewskim. Wszyscy szczęśliwi i zdrowi, z mnóstwem wspomnień i wrażeń dotarli do Włocławka z nadzieją na kolejne wycieczki integracyjne.

Zofia Latkowska

Skip to content