„Wszystkie dzieci nasze są…” – Słoneczka i Sówki na koncercie Majki Jeżowskiej

16 grudnia 2019 r. przedszkolaki z grup „Słoneczka” oraz „Sówki” wybrały się do Centrum Kultury Browar B na koncert p. Majki Jeżowskiej – najpopularniejszej w Polsce wokalistki tworzącej i śpiewającej piosenki skierowane do dzieci i młodzieży.

Przedszkolaki miały okazję posłuchać na żywo największych przebojów artystki tj. ,,A ja wolę moją mamę” , ,,Wszystkie dzieci nasze są”, ,,Marzenia się spełniają” oraz wiele, wiele innych. Słowa tych utworów doskonale znają zarówno dzieci, jak i dorośli. Podczas koncertu mali słuchacze nie tylko śpiewali razem z wokalistką, ale również wraz z paniami brali udział w licznych konkursach.

Obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem scenicznym artystka wspaniale bawiła zgromadzoną publiczność i z ekscytacją przyjmowała spontaniczną ekspresję dzieci. W przerwach p. Majka Jeżowska opowiadała ciekawe historie związane z tym, jak powstawały największe hity, jaki przekaz niosą ze sobą oraz jak ważne dla dzieci, ale także dla dorosłych są słowa jej piosenek.

Po zakończeniu koncertu Słoneczka i Sówki otrzymały od pani Majki Jeżowskiej autografy oraz zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie.

Paulina Makowska

Skip to content