Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie 2020

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w dniu 15 stycznia 2020 rok uczennica  Julia Lasota (1c LO) uczestniczyła w  II etapie (wojewódzkim) X Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pt. „Bezpieczny i przyjazny region” , który odbył się w budynku Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Do testu wiedzy o bezpieczeństwie przystąpiło 96 uczniów, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu z grupy 1200 uczniów z całego województwa.

X Kujawsko – Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny i przyjazny region” jest nowatorskim projektem realizowanym w naszym województwie z zakresu propagowania zasad bezpieczeństwa wśród młodzieży. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów szkół średnich z terenu Województwa Kujawsko Pomorskiego.

Krzysztof Łodygowski

Skip to content