Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

W miesiąc styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniach 21-24 stycznia 2020 r. odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka, które stały się już tradycją w naszym przedszkolu.

Ksiądz wicedyrektor Sebastian Tomczak witał ciepłymi słowami Szanownych Gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odgrywali swoje role.

W tym roku przedszkolaki postanowiły przypomnieć swoim Babciom i Dziadkom lata młodości, a także zabrały swoich gości w podróż do Hiszpanii. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy. Atmosfera była uroczysta i pełna radości.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. A na koniec tego wyjątkowego dnia, dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.

Maluchy występowały  na tle pięknej dekoracji będącej dziełem p. Marty Antczak oraz s. Rut Zawadzkiej.

Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom przedszkolaków za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów dla dzieci oraz za pomoc w organizacji uroczystości.

Paulina Makowska

3 latki

4 latki

5 latki

 

6 latki

 

 

Skip to content