Karnawałowe spotkanie z Rodzicami 4-latków

W czwartkowe popołudnie 20 lutego 2020 r. dzieci z grupy Słoneczka zaprosiły do przedszkola swoich Rodziców.

Przedszkolaki przebrane w piękne stroje, zabrały swoich gości na wyprawę po Hiszpanii. Rodzice mogli podziwiać umiejętności swoich pociech prezentujących wiersze, piosenki oraz tańce. Wszystkim bardzo podobał się występ, a mali artyści otrzymali ogromne brawa.

Hiszpańskie stroje założyły nie tylko dzieci, ale również Rodzice, którzy w ramach integracji przyszli ubrani do przedszkola w barwach czarno-czerwonych.

Po części artystycznej nastąpił czas na wspólną zabawę. Muzyka porwała wszystkich do tańca, nie tylko w rytm samby, ale także dziecięcych przebojów. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na soczek oraz słodką przekąskę, jak również na pamiątkowe zdjęcia.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów dla dzieci oraz wspólną zabawę.

Paulina Makowska

Skip to content