Rozstrzygnięto konkurs plastyczny na maskę karnawałową

Dnia 28.02.2020r. rozstrzygnięto konkurs organizowany przez świetlicę szkolną na najpiękniejszą maskę karnawałową. Konkurs miał na celu zaktywizowanie uczniów. Celem edukacyjnym wydarzenia było rozwijanie kreatywności oraz wrażliwości artystycznej uczniów. Przy wsparciu swoich nauczycieli, rodziców mogli oni poznać stare tradycje i obrzędy, jakie towarzyszyły ludziom w czasie karnawału.

Dzięki formie przestrzennej uczniowie mogli poznać nowe, różnorodne techniki i formy plastyczne lub wzbogacić i wykorzystać te, które już znają. Jedynym ograniczeniem była tutaj wyłącznie wyobraźnia artysty, gdyż technika pracy miała charakter dowolny.

Poniżej przedstawiam wyniki konkursu:

  • I miejsce – Marta Piekarska kl. 5c
  • II miejsce –Zofia Hasiuk kl. 5a
  • III miejsce – Aleksandra Wróbel kl. IA LO

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i laureatom ciekawych pomysłów!

Paulina Iwańska

Skip to content