Krzysztof Ostrowski – stypendysta MEN

Szkoła im. ks. Jana Długosza we Włocławku zawsze mogła się szczycić wybitnymi uczniami. W dniu 10 marca 2020 roku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Ministra Edukacji Narodowej w siedzibie Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego.

Tym razem dyplom otrzymał uczeń klasy IA naszego liceum Krzysztof Ostrowski za szczególne osiągnięcia naukowe. Dyplomy w imieniu ministra wręczała Pani Maria Mazurkiewicz  Kujawsko-pomorski  Wicekurator Oświaty w obecności Pana Zbigniewa Fiderowicza Zastępcy  Prezydenta Torunia oraz  dyrektorów wyróżnionych szkół i samych stypendystów. Krzysztof wykazał się zdolnościami matematycznymi, fizycznymi, chemicznymi, astronomicznymi i informatycznymi w ubiegłym roku szkolnym osiągając tytuły laureata w konkursach z tych przedmiotów. Oczywiście i w tym roku nasz uczeń kontynuuje serię sukcesów naukowych, a do końca roku jeszcze kilka chwil pozostało…Gratulujemy Krzysztofowi, Rodzicom, i nauczycielom! A na przyszłość życzymy przynajmniej potrojenia osiągnięć! Dziękujemy za ogromną pracę, wytrwałość i ciekawość świata!

Grzegorz Matusiak

Skip to content