Zakończenie roku w przedszkolu

26 czerwca 2020 roku w Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2019/2020.
Pandemia sprawiła, że tegoroczny rok szkolny był wyjątkowy. Niezwykłe było również jego zakończenie. Niestety ze względów bezpieczeństwa dzieci nie mogły przygotować akademii, w której zaprezentowałby umiejętności zdobyte podczas minionego roku przedszkolnego. Jednak po wielomiesięcznej izolacji dla wszystkich dzieci, rodziców oraz nauczycieli najważniejsze było by choć na chwilę się spotkać.
Każda z grup przybyła do przedszkola o wyznaczonej godzinie, aby w gronie najbliższych kolegów
i koleżanek, rodziców oraz Grona Pedagogicznego zakończyć rok przedszkolny 2019/2020. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki wynagradzające ich ciężką pracę. Ksiądz wicedyrektor Sebastian Tomczak podziękował dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom za ich trud w czasie pracy zdalnej.
Dla grupy 6-latków było to zakończenie wieńczące ich pobyt w przedszkolu. Mamy nadzieję, że dzieci miło będą wspominały czas spędzony w naszej placówce i zaowocuje on sukcesami w dalszych latach nauki.
Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, a rodzicom za owocną współpracę. Życzymy wszystkim przedszkolakom oraz absolwentom naszego przedszkola wiele radości oraz udanych i bezpiecznych wakacji.

Ewelina Rutkowska

Skip to content