Marta w The Voice of Poland!

Uczennica naszej szkoły i wychowanka internatu Marta Bielawska z klasy IIIC LO wzięła udział w “przesłuchaniach w ciemno” do 11 edycji programu The Voice of Poland!

Udało jej się przekonać do siebie dwóch trenerów. Jako pierwsza odwróciła się Urszula Dudziak, a zaraz po niej Edyta Górniak. Reszcie trenerów również podobał się jej występ. Marta zaprezentowała piosenkę „Dance Monkey” z repertuaru TONES and I. Ponadto Michał Szpak poprosił ją o zaprezentowanie drugiego utworu. Zaśpiewała więc „Love on The Brain” Rihanny.

Marta pytana z jakim trenerem chciałaby współpracować, odpowiada, że od zawsze jej marzeniem było trafienie do drużyny Edyty Górniak, dlatego od razu wiedziała jaką decyzję podjąć. Z jej opowieści wynika, że atmosfera na planie jest bardzo przyjazna, dlatego podczas występu stres minął i mogła oddać się muzyce aby skupić się na długo wyczekiwanym i najważniejszym w jej życiu występie.

Jak sama mówi:

„Udział w tak poważnym programie muzycznym jest dla mnie wielką przygodą i nowym doświadczeniem. Nie jestem nastawiona na zaciekłą rywalizację co nie znaczy, że nie będę walczyć o wygraną. Chcę poznać nowe osoby oraz dużo się nauczyć. Już niedługo zaczynają się BITWY, które są kolejnym, bardzo trudnym i wymagającym etapem programu. Trzymajcie za mnie kciuki! Dam z siebie wszystko!”

Kibicujmy więc Marcie, która dzieliła się swoim talentem podczas występów szkolnych, w chórze i internacie. Teraz umiejętności wokalne Marty możemy podziwiać  w znanym programie telewizyjnym The Voice of Poland.

Trzymamy kciuki –POWODZENIA!

Aneta Wąsik

 

Skip to content