Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2020 roku dzieci z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” świętowały Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną dzieci nie mogły przynieść ulubionych pluszaków wzorem lat ubiegłych, mimo tego przedszkolaki obchodziły ten dzień w sposób wyjątkowy. Wpisując się w coroczną tradycję tego święta wszystkie dzieci przyszły do przedszkola przebrane za misie lub ubrane na brązowo. Maluchy miały możliwość uczestniczyć w zabawach tanecznych  i ruchowych w „Krainie Pluszowego Misia”. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: konkursy, fotobudki, quizy, zajęcia plastyczne, słodką niespodziankę, zgadywanki czy kodowanki. Przedszkolaki miały również okazję obejrzeć przedstawienie o niezwykłym przyjacielu każdego malucha w wykonaniu dzieci z grupy 4-latków, który przygotowały panie: Ksenia Kwiatkowska i Marta Antczak.

Cała zabawa zakończyła się wspólnym poczęstunkiem. Serdecznie dziękujemy Państwu Kaczmarkom oraz Restauracji Podgrodzie za przygotowanie pysznego tortu w kształcie misia.

Paulina Makowska

Skip to content