Awans do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Z przyjemnością informuję, że w dniu 27.11.2020 roku została ogłoszona lista osób, które zakwalifikowały się do II etapu eliminacji okręgowych (wojewódzkich) V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności – edycja 2020. Wśród  najlepszych z całego województwa znalazła się szóstka licealistów Długosza: Julia Lasota II c, Sara Kaczmarek II c, Weronika Pasik II c, Marcin Olbiński II b, Wiktor Sękowski I a oraz Szymon Suski I a.

Drugi etap olimpiady (zawody okręgowe) odbędą się 11.12.2020 roku. Celem olimpiady jest propagowanie wiedzy w zakresie nauk o bezpieczeństwie i obronności, a także kreowanie postaw patriotycznych. Olimpiada odbywa się pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, a patronat naukowy objął Uniwersytet Warszawski. Wielkie gratulacje za awans do etapu okręgowego!

Opiekun: Krzysztof Łodygowski

Skip to content