Sukcesy przedszkolaków

W lutym 2021 r. odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu „Trzej Królowie w tradycji i w oczach współczesnych” zorganizowanego przez Punkt Przedszkolny SPSK im. Dzieci Fatimskich, Szkołę Podstawowa SPSK im. bł. Jana Pawła II i Liceum Ogólnokształcące SPSK im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Modzerowie. Tegoroczna edycja z racji panującej pandemii odbyła się w formie online.

Katolickie Publiczne Przedszkole ”Pod Aniołem Stróżem” reprezentowali: Filip Morawski z grupy 6-latków, Nela Retecka i Hanna Jarmuszewicz z grupy 5-latków.

Mimo, iż konkurencja była duża, poziom umiejętności wokalnych bardzo wysoki, Nelka za solowe wykonanie kolędy „Dzisiaj w Betlejem” zdobyła II miejsce, natomiast Filip oraz Hania zaśpiewali pastorałkę „Gore gwiazda Jezusowi” i otrzymali ex aequo III miejsce! Dzieci w nagrodę otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz ciekawe nagrody.

Dziękujemy naszym Małym Artystom za udział w konkursie, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Makowska

 

Skip to content