Wielki Czwartek – Pamiątka Ustanowienia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa

W tym jedynym, szczególnym i ważnym dniu ustanowienia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa, w święto wszystkich kapłanów, pragniemy podziękować Chrystusowi za dar Waszego kapłaństwa i zapewnić Was, Drodzy Kapłani, o naszej modlitwie i wdzięczności za Waszą codzienną posługę.

Dziękujemy za każdą Eucharystię, kazanie, homilię, rekolekcje, spowiedź, modlitwę, błogosławieństwo, a przede wszystkim za Waszą pracę na rzecz społeczności Długosza i za wszystkie łaski, które dzięki Waszej posłudze otrzymujemy nieustannie od Pana Boga.

Jesteśmy wdzięczni za Waszą obecność, serdeczność, życzliwość, otwartość, uśmiech, gotowość do pomocy i poświęcenia oraz spędzony z nami czas. Życzymy, aby towarzyszyła Wam ciągle bliskość Tego, który Was powołał i któremu oddajecie swe życie. Niech Najwyższy Kapłan, Jezus Chrystus, zawsze błogosławi w Waszym apostolskim, kapłańskim powołaniu i niech będzie źródłem Waszej radości i spełnienia.

W imieniu społeczności ZSK Długosz

Samorząd Uczniowski Liceum wraz z opiekunem

Skip to content