Sukcesy przedszkolaków – konkurs piosenki

Dnia 30 kwietnia 2021 roku nastąpiło rozstrzygnięcie  szkolnego konkursu piosenki “Śpiewać każdy może…” zorganizowanego przez Parafię św. Stanisława BM we Włocławku, z uwagi na panującą pandemię w  formie online.

Przedszkolaki wystąpiły w kategorii “soliści przedszkole”. Celem konkursu było min. propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci oraz wspieranie uzdolnionych dzieci i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Piotr Kotwicki, gr. 0B

II miejsce – Nela Retecka, gr. 5-latki; Filip Morawski, gr.0A

III miejsce – Karolina Fechner, gr. 4-latki.

Organizatorom konkursu dziękujemy za dyplomy i nagrody rzeczowe, a przedszkolakom życzymy wielu wspaniałych sukcesów muzycznych.

Katarzyna Hofman

Skip to content