II Włocławski Międzyszkolny Konkurs Humanistyczno-Przyrodniczy

W sobotę, 15 maja 2021 roku, uczniowie szkół średnich wzięli udział w II Włocławskim Międzyszkolnym Konkursie Humanistyczno-Przyrodniczym organizowanym przez naszą szkołę. Tegoroczna edycja odbyła się zdalnie.

Arkusz konkursowy składał się z trzech części: testu wiedzy o Marii Skłodowskiej-Curie, tekstów źródłowych oraz rozprawki maturalnej (obie części humanistyczne również dotyczyły postaci wybitnej noblistki). Uczestnikami konkursu byli uczniowie z następujących szkół: XXI Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Łodzi, Zespołu Szkół Katolickich św. Pankracego w Jeleniej Górze, Zespołu Szkół RCKU w Przemystce, ZSK im. ks. Jana Długosza we Włocławku.

Chcielibyśmy z radością ogłosić nazwiska laureatek konkursu:

  1. Agnieszka Gręda – XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Łodzi
  2. Dominika Linowiecka – Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku
  3. Aleksandra Kotlewska – Zespołu Szkół RCKU w Przemystce

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim dziękujemy za udział w drugiej edycji konkursu. Zapraszamy do udziału za rok – mamy nadzieję, że tym razem spotkamy się już na żywo!

Aleksandra Michalak

Konrad Trokowski

 

 

Skip to content