Wiktoria Miłkowska finalistką Festiwalu Wokalnego

Dnia 19 czerwca 2021 roku odbył się Koncert Finałowy IX Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego “Mikrofon, MOK i Ty” organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach. Jedną z osób występujących była nasza uczennica z klasy II C LO  – Wiktoria Miłkowska. Zajęła ona I miejsce! To wielkie wyróżnienie.

W I etapie konkursu Wiktoria została wyłoniona spośród 393 uczestników z całej Polski, a z kolei w finale wybranych zostało jedynie 19 wokalistów. Nasza uczennica zaśpiewała utwór pt. “Creep” z repertuaru brytyjskiego zespołu Radiohead.

Galę Konkursu obejrzeć można w platformie YouTube: www.youtube.com/watch?v=IfDx_ggpteY

Jeszcze raz składam gratulacje Wiktorii i liczę, że nie będzie to ostatni jej sukces artystyczny.

 

Piotr Beciński

Skip to content