Wioślarski sukces naszej licealistki – Julii Gęsickiej

Miło jest mi poinformować, że uczennica klasy II a LO (od września III a LO) Julia Gęsicka zakwalifikowała się do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Świata Juniorów w bułgarskim Plovdiv, które odbędą się w sierpniu b.r.

Centralne Regaty Kwalifikacyjne Juniorów odbywały się w Kruszwicy. Młodzi wioślarze walczyli o kwalifikację do Kadry Narodowej Juniorów w konkurencji jedynek i dwójek bez sternika. Wyścigi były decydującą rozgrywką o to, kto kwalifikuje się do reprezentacji na Mistrzostwa Świata, uczestniczą w tych regatach zawodnicy w wieku 17 lat.

W konkurencji jedynek, WTW Włocławek reprezentowały cztery zawodniczki, ale Julia Gęsicka najlepiej wiosłowała i zakwalifikowała się do finału A.

Warto dodać, że Julia już od kilku lat trenuje we Włocławskim Towarzystwie Wioślarskim uzyskując znakomite wyniki. Solidne i systematyczne treningi potrafi połączyć ze świetnymi wynikami w nauce, otrzymuje świadectwa z wyróżnieniem oraz wzorowo zachowuje się.

Jestem dumna z jej sukcesów oraz cieszę się, że potrafi łączyć swoją pasję z nauką i obowiązkami szkolnymi. Cały Długosz trzyma kciuki za start w Mistrzostwach Świata i życzy dalszych sukcesów!

wychowawca Anna Baranowska

Galeria zdjęć: http://wtwwloclawek.pl/galeria/category/296-mistrzostwa-polski-juniorow-mlodszych-kruszwica-2020.html#

Skip to content