Młodzieżowa Rada Internatu 2021/2022

Wrzesień w internacie to nie tylko czas zawierania nowych znajomości oraz wdrażania się w szkolne obowiązki, to również czas wyborów do samorządu. Wychowankowie tworzący wspólnotę placówki w dniu 20.09.2021r. dokonali wyboru Młodzieżowej Rady Internatu.

Wybory były tajne, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwała komisja w składzie: wychowawca – Dariusz Goldewicz oraz wychowankowie – Aleksandra Nawrocka, Alicja Przybylska i Bartłomiej Witkoś.

W wyniku uzyskania największej ilości głosów, Przewodniczącą MRI w roku szk. 2021/2022 została wychowanka Aleksandra Wichrowska. Funkcja Zastępcy przypadła w udziale  Kamilowi Żelskiemu. Ponadto w składzie Młodzieżowej Rady Internatu znaleźli się również następujący wychowankowie: Dominika Czynsz i Karolina Jaroniewska (sekcja porządkowo-gospodarcza), Wiktoria Stasiak i Kamil Żelski (sekcja religijna), Kamil Łapacz i Wojciech Witkowski (sekcja sportowa), Andżelika Drubkowska i Marta Bronikowska (sekcja kulturalno-oświatowa).

Wychowankom, którzy w bieżącym roku szkolnym współtworzyć będą samorząd internatu, życzymy dużo wytrwałości, pomyślnej realizacji zaplanowanych przedsięwzięć, a przede wszystkim niesłabnącego zapału do podejmowania nowych wyzwań w placówce.

Dariusz Goldewicz

Skip to content