Joanna Karwowska nagrodzona w konkursie „Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji”!!!

W piątek, 15 października 2021r., w toruńskim Dworze Artusa wręczono nagrody w konkursie Kujawsko – Pomorskiego Lidera Edukacji z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Powołana przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego kapituła konkursowa wyłoniła osiemnastu pedagogów pracujących z zachowaniem najwyższych standardów edukacji. Profile nominowanych do tejże nagrody kandydatów to sylwetki ludzi mających na koncie istotne dokonania zawodowe, wprowadzających do szkół autorskie pomysły i innowacyjne metody nauczania, dzielących się swoim doświadczeniem z innymi oraz aktywnych w środowisku lokalnym, jak również zachęcających do takiej postawy swoich wychowanków.

Miło mi poinformować, że jako dyrektor Zespołu Szkół Katolickich zostałem zaproszony na tę wyjątkową uroczystość, ponieważ jednym z wyróżnionych nauczycieli została Pani Magister Joanna Karwowska – nauczyciel matematyki w ZSK.

Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

ks. dr Jacek Kędzierski – Dyrektor Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku

Joanna Karwowska – profil kandydata

Skip to content